MÖBLER / Bord / Skrivbord 8548434
nr 854 8434
Skrivbord
England, längd: 125 cm, djup: 60 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 18:52:15
21/10 08:50:28